Tandem & AFF | GALERIA
15363
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15363,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

opinie klientów

Witam Panie Piotrze!
Zarówno film jak i zdjęcia są bardzo wysokiej jakości! Bardzo dziękuję za szybkie przesłanie. Dziękuję również za całokształt usługi bo dla mnie było to spełnienie marzenia i mogę Wasze usługi polecić każdemu z czystym sumieniem – najwyższa jakość ! 🙂
Jeszcze raz dzięki i wszystkiego dobrego!
Pozdrawiam
Michał Maciejowski
Dziękuję za zdjęcia i film. Jestem pod wrażeniem skoku, bardzo emocjonujące przeżycie. Świetnie zorganizowane, a instruktor bardzo dobrze przygotował mnie do skoku. Jeszcze raz dziękuję bardzo.
Pozdrawiam
Robert Małecki 2012
Skok ze spadochronem, to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Świetna atmosfera i godni zaufania profesjonaliści. To jest coś, co koniecznie trzeba powtórzyć! I koniecznie ze Skygrejfi!
Pozdrawiam
Damian Stępnik 2018
Był to mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni skok. Niezapomniane przeżycie, wspaniała atmosfera.
Michalina Dąbrowska
Żona kupuje skok Mężowi. I jak na Żonę przystało drwi i szydzi z jego odwagi (w duchu oczywiście wiedząc, że to odważny facet jest!). Mąż jednak ma głowę nie od parady i po kryjomu też kupuje skok Żonie. Mówi jej o tym w dzień planowanego skoku, odwdzięczając się za drwiny i kpiny. Żona blednie i uświadamia sobie, że role się odwróciły i teraz to ona trzęsie portami ze strachu (ku uciesze Męża).Ale do rzeczy…W końcu skoczyli! Skoczył Mąż, skoczyła też Żona! Skoczyli razem pełni obaw, adrenaliny i emocji! Bardzo im się podobało i teraz chcą więcej i częściej! Najlepsza decyzja Żony, najlepsza decyzja Męża. Tak oto Małżeństwo poleca z całego serca firmę Skygrejfi i podpisuje się wszystkimi czterema rękoma, że warto wybrać się w taką podróż z Piotrem i jego ekipą. Naprawdę warto!
Żona Żaneta i Mąż Łukasz 
Wrażenia nie do opisania, przepiękne widoki i dużo pozytywnej adrenaliny! Niesamowita atmosfera i świetni, wykwalifikowani instruktorzy, dzięki którym przeżycie to było jeszcze wspanialsze!!! Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na kolejnym skoku!
Pozdrawiam
Angelika
Dziękuję bardzo 🙂 super sobie ten skok przypomnieć 🙂 było super niezapomniane przeżycie 🙂 dzięki jeszcze raz i mam nadzieję, że do zobaczenia niedługo 🙂
Edyta Michalik 2017
O skoku spadochronowym marzyłam zawsze, dzięki mojemu mężowi udało się to marzenie spełnić. Niesamowite doświadczenie. Ogromnie polecam wszystkim. Dzięki doświadczeniu Pana Piotra można czuć się bardzo bezpiecznie. Jego osobowość i poczucie humoru dają komfort psychiczny skok zapamiętam na całe życie a wszystkim których cieszy ekstremalna rozrywka niesamowicie polecam team Skygrejfi lepiej nie możecie trafić dziękuję.
Anna Kozioł
Skok ze Skygrejfi dostałam jako prezent od chłopaka. Miałam wiele obaw i nie byłam do końca przekonana, czy skoczyć. Jednak atmosfera i widoczny profesjonalizm instruktorów oraz ich rzetelne odpowiedzi na moje pytania, przekonały mnie ostatecznie do skoku. I niesamowicie mi się to spodobało! 😀 Nieprawdopodobnie emocjonujące przeżycie! Jestem pewna, że jeszcze kiedyś to powtórzę.
Pozdrawiam gorąco
Aneta Dębniak 2018

? wieeeeeeeelkieeeeee dzięki….uśmiech od ucha przez całe ciało, SKYGREJFI MARZENIA SPEŁNI TWE ŚMIAŁO. Wsiądziesz w samolot,poczujesz wibracje, właśnie wybrałeś najlepszą atrakcje. Prosto przez chmury na wysokości, ze szczęścia lub strachu drżą Twoje kości. Nadchodzi chwila ta upragniona, roleta zostaje już podniesiona. Czujesz tornado i huk na pokładzie, zapomnij o włosach i ich ogładzie. Zapomnij o wszystkim, żyj tym co czujesz bo właśnie jak ptak, po niebie szybujesz. Czyste szaleństwo i adrenalina, ze szczęścia uśmiech, nie krzywa mina.
Rafał Łaisum

galeria dzielnych skoczków

Zobacz jak skakali z nami inni. Dokumentujemy wszystkie skoki, dzięki czemu nasi klienci mogą jeszcze długo wspominać swój wspaniały skok i dzielić się swoimi przeżyciami z rodziną i przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że te udokumentowane przez naszą ekipę powietrzne przygody zachęcą Cię do skoku w tandemie.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zabawę nieporównywalną z niczym innym. Ty też możesz znaleźć się w naszej galerii dzielnych skoczków!

Też chcesz przeżyć niezapomniane chwile w przestworzach?